Faqja e Parė
Mėrgim Korēa - Atė Giovanni Fausti, jo vetėm martir i principeve tė tij... PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 19 September 2014


Atė Giovanni Fausti, jo vetėm martir i principeve tė tij, por edhe mėndje parashikuese hyjnore!


Mėrgim Korēa
Read more...
 
Genc Hoti - Peza dhe Mukja PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Sunday, 14 September 2014


Peza dhe Mukja


Genc Hoti
Read more...
 
J.M. - Sa vlen jeta e punėtorit? PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Sunday, 07 September 2014


Sa vlen jeta e punėtorit?


J.M.
Read more...
 
Shek. XIII PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 29 July 2014
Read more...
 
Entela Tabaku Sörman - Poezi (2) PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 15 July 2014


Poezi (2)


Entela Tabaku Sörman
Read more...
 
Pablo Picasso - Tė gjej: ky ėshtė problemi PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Saturday, 12 July 2014


Tė gjej: ky
ėshtė problemi


Pablo Picasso
Read more...
 
Pjetėr Logoreci - Nė shtėpinė e Filip Ēekės PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 08 July 2014

Nė shtėpinė e Filip Ēekės

Pjetėr Logoreci
Read more...
 
Ledia Dushi - Gegnishtja sot dhe elbasanishtja PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Wednesday, 18 June 2014


Gegnishtja sot dhe elbasanishtja


Ledia Dushi
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 85 - 96 of 1108