Faqja e Parė
J.M. - 1 Maji shqiptar PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 01 May 2015


1 Maji shqiptar


J.M.
Read more...
 
Mėrgim Korēa - "Gjyqi special kundra fashistėve e tradhėtarėve tė vendit" PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 14 April 2015


"Gjyqi special kundra fashistėve e tradhėtarėve tė vendit"


Mėrgim Korēa
Read more...
 
Tonin Tarnaku - Njė falenderim i vonuar pėr Nino Saraēin PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 14 April 2015


Njė falenderim i vonuar pėr Nino Saraēin


Tonin Tarnaku
Read more...
 
Jozef Martini - Aleancat politike PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 07 April 2015


Aleancat politike


Jozef Martini
Read more...
 
Genc K. Hoti - A mund tė ketė marrėveshje dhe kuptim "Mosmarrėveshja" e Kadaresė? PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Monday, 06 April 2015


A mund tė ketė marrėveshje dhe kuptim "Mosmarrėveshja" e Kadaresė?


Genc K. Hoti
Read more...
 
Ali Miruku (1954-2014). Ekspozitė nė Galerinė e Arteve tė Shkodrės. PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Monday, 06 April 2015


Ali Miruku (1954-2014). Ekspozitė nė Galerinė e Arteve tė Shkodrės.Read more...
 
70 vjet ma parė pushkatuen Dom Ndre Zadejėn PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Wednesday, 25 March 2015


70 vjet ma parė pushkatuen Dom Ndre Zadejėn

Read more...
 
Shpėtim Kelmendi - Elegji pėr Kalorėsin e fundit PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 24 March 2015


Elegji pėr Kalorėsin e fundit


Shpėtim Kelmendi
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 25 - 36 of 1108