Faqja e Parė
Eugjen Merlika - Turqia, shtetet shqiptare dhe Evropa PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Tuesday, 19 November 2013


Turqia, shtetet shqiptare dhe Evropa


Eugjen Merlika
Read more...
 
Pjetėr Logoreci - Gjon Rrota (1893-1931) PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Sunday, 17 November 2013


Gjon Rrota (1893-1931)


Pjetėr Logoreci
Read more...
 
Jozef Martini - Pse Shqipnia? PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Thursday, 14 November 2013


Pse Shqipnia?


Jozef Martini
Read more...
 
Romeo Gurakuqi - Mbi disa parime pėr korigjimin e sistemit universitar shqiptar PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 08 November 2013


Mbi disa parime pėr korigjimin e sistemit universitar shqiptar


Romeo Gurakuqi
Read more...
 
Tue kujtue At Donat Kurtin (1903-1983) nė 110 vjetorin e lindjes e 30 vjetorin e kalimit nė amshim PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Wednesday, 06 November 2013

 


Tue kujtue At Donat Kurtin (1903-1983) nė 110 vjetorin e lindjes e 30 vjetorin e kalimit n
ė amshim.

Read more...
 
E. L. - Me qenė PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Monday, 04 November 2013


Me qenė


E. L.
Read more...
 
Mėrgim Korēa - Dritėro Agolli, i mbiquajturi "Patriark'i letrave shqipe" PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Sunday, 03 November 2013


Dritėro Agolli, i mbiquajturi "Patriark'i letrave shqipe"


Mėrgim Korēa
Read more...
 
Pjetėr Logoreci - Maska mortuare e Aleksandėr Moisiut PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Sunday, 03 November 2013


Maska mortuare e Aleksandėr Moisiut


Pjetėr Logoreci
Read more...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 121 - 132 of 1108