Faqja e Parė
Terri dhe Ferri Jonė PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Saturday, 30 August 2008

Terri dhe Ferri Jonë

Read more...
 
Krishterimi shqiptar dhe piktura PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 29 August 2008

Krishterimi shqiptar dhe piktura
Moikom Zeqo

Read more...
 
Galeria jonė pasunohet me krijimet e piktorit Zef Paci. PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 29 August 2008

Galeria jonë pasunohet me krijimet e piktorit Zef Paci.

Read more...
 
Doli nė qarkullim monografija: "Flamuri i Kombit Shqiptar", i studiuesit Jaho Brahaj PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Friday, 29 August 2008

Doli në qarkullim monografija: "Flamuri i Kombit Shqiptar", i studiuesit Jaho Brahaj
Muzafer Xhaxhiu, Bardhosh Gaçe.

Read more...
 
Le Comunitą Religiose nell'Albania del Novecento PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Thursday, 28 August 2008

Bashkësitë fetare në Shqipëri gjatë shekullit të XX
Le Comunità Religiose nell'Albania del Novecento

Roberto Morozzo della Rocca

Read more...
 
Procesi kanonizimit tė disa Martirėve si edhe dy fjalė pėr Patėr Anton Harapin... PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Thursday, 28 August 2008

Procesi kanonizimit tė disa Martirėve si edhe dy fjalė pėr Patėr Anton Harapin, Martirin e Madh tė harruar.
Mėrgim Korēa

Read more...
 
Kush āsht P. Gjergj Fishta per brezin mā te ri? PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Thursday, 28 August 2008

Kush âsht P. Gjergj Fishta per brezin mâ te ri?
Ardian Ndreca

Read more...
 
"Behind the curtain", instalacion i Genc Mulliqit PDF Print E-mail
Written by jozef martini   
Thursday, 28 August 2008

"Behind the curtain", instalacion i Genc Mulliqit

Jozef Martini

Read more...
 
<< Start < Prev 91 92 93 Next > End >>

Results 1081 - 1092 of 1108